Kolorowe skarpetki

Wyrażać siebie przez ubrania można, a nawet trzeba. Zabawne koszulki czy bluzy są ostatnimi czasy prawdziwym hitem. Niewiele osób jednak wie, że zaszaleć można nawet przy doborze zwykłych skarpetek. Wiedziało o tym dwóch szwedzkich przyjaciół, kiedy w 2008 roku zakładali markę Happy Socks. Ich zadaniem było dostarczenie ludziom skarpetek, które mogą przełamać monotonię dnia codziennego i wprowadzić do niego odrobinę humoru i uśmiechu.

Skarpety Happy Socks w CitySport występują w tak wielu kolorach i kształtach, że mogą zwrócić w głowie. Ciężko zdecydować się na jeden, konkretny model, kiedy ze skarpet spoglądają zabawne zwierzaki, a nawet kultowe postaci historyczne.

Warto zwrócić uwagę, że skarpetki mogą przełamać rutynę nawet w poważnym miejscu pracy. Spokojnie można włożyć je pod służbowy garnitur i nikt nie domyśli się, co pod nim się kryje. Z pewnością może to dodać odrobiny pewności siebie i poprawić humor na cały dzień.

Marka Happy Socks skupia się także na wysokiej jakości, dzięki czemu skarpetki są produkowane z materiałów z górnej półki, bardzo wytrzymałych. Opakowane są w estetyczne pudełka, dzięki czemu nadają się na prezent dla bliskiej osoby.

Miliony klientów na całym świecie doceniło optymistyczne i poprawiające humor skarpetki. Obecnie sprzedawane są w ponad siedemdziesięciu krajach, a grono wiernych fanów stale rośnie. Nic dziwnego, odrobina radości w szary dzień zawsze się przyda, nawet jeśli dostarczy jej tak niepozorna część garderoby, jaką w oczach wielu ludzi są skarpetki.

Dodaj komentarz